O mně

Jsem fanoušek Arnolda Schwarzeneggera. Jeho příběh je mi velkou inspirací i v profesním životě. Ukázal nám, že i obyčejný kluk z malé rakouské vesničky se může stát nejlepším kulturistou všech dob, hollywoodskou hvězdou i guvernérem Kalifornie. Stačí mít jasný plán. A jít za ním. Zpočátku se to zdá jako sci-fi, ale když trpělivě kráčíte správným směrem, tak i zdánlivě nedosažitelné sny dostávají každým krůčkem stále reálnější obrysy, až se časem zhmotní.

Proto mě tolik těší, že mohu pomáhat svým klientům psát šťastné kapitoly do jejich životního příběhu. A rád přispěji i do toho vašeho. Nastavíme vám finanční plán, který budeme pravidelně optimalizovat podle aktuálních možností i potřeb a díky vhodné investiční strategii, pravidelným servisním schůzkám a odkládání pro své budoucí finančně nezávislé já dříve nebo později společně dosáhneme toho, co právě teď možná považujete za nereálné – finanční nezávislosti.

Jak přistupuji ke klientům

Individuálně a flexibilně. Dobře vím, že každý máme jiné cíle, potřeby a možnosti, proto vždy hledám nejlepší řešení na míru.
S maximální otevřeností, férovostí a důvěrou. Mluvím jazykem, kterému rozumí normální lidé, a nic ze svého know-how si nenechávám pro sebe.
Pravidelně a dlouhodobě. S klienty jsem pravidelně v kontaktu a minimálně 1× za rok máme servisní schůzku, kde se společně podíváme, kam jsme se posunuli.
Jednou schůzkou to nekončí. Ani po splnění dílčích nebo souhrnných cílů naše spolupráce nekončí, klienti se na mě mohou kdykoliv obrátit.

Kde se můžeme potkat

Jsem tu pro vás. Na telefonu, 
online nebo osobně na adrese:

Křenová 69
602 00 Brno

Vzdělávání

Chci poskytovat co nejlepší služby. Proto se neustále vzdělávám a sleduji aktuální trendy v oboru. V současné době jsem držitel těchto certifikátů:

Volný čas a soukromí

Dělám, co mě baví, protože v podstatě nemám pracovní dobu a nerozlišuji, kdy jsem v práci a mám volno. Ale práce a vzdělávání se v oboru samozřejmě není můj jediný koníček. Rád trávím čas s partnerkou – cvičením, pěší turistikou, plavbou po moři nebo u dobrého jídla, zejména ze středomořské či italské kuchyně. Miluji kočky. Jednu mám dokonce i doma. Dříve jsem hrál profesionálně poker, ale dnes už počítám „výherní“ kombinace pouze svým klientům. 🙂

Kontaktní formulář

Pojďme probrat, jak co nejvýhodněji naložit s vašimi financemi.
Zavolejme si nebo mi napište přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozvu. 

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Monitorovaná linka pro investiční služby
731 537 674
Provoz linky: po–pá 9.00–16.30

Sídlo

Křenová 69
602 00 Brno